Poster Kuralları

Poster Hazırlama Kuralları

Poster 50cm X 70cm boyutlarında (düşey:portraid) olmalıdır. Başlığın hemen altında yazar adları  kalın yazı tipiyle sağdan ve soldan ortalanmış yazılmalıdır. Bir satır altta Üniversite, fakülte ve bölüm adı yine sağdan ve soldan ortalanmış yazılmalıdır. Poster metni posterin kısa bir özetiyle başlamalıdır. Poster metni içerisinde şekiller, grafikler ve resimler yer alabilir. Poster içerisinde Arial yazı tipi ve açık zemin renkleri okuma kolaylığı açısından tercih edilmelidir.

Poster sahiplerinin, incelemek isteyenlere dağıtmak üzere, posterlerinin bir sayfalık A4 kağıdı kopyalarını yanlarında getirmeleri önerilir. Kongre sırasında poster oturumları olacaktır. Poster oturumları süresince en az bir kişinin posterin başında bulunmasını gerekmektedir.  

BİLDİRİ ÖZETLERİ KİTABI İÇİN TIKLAYINIZ

 

BİLDİRİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Poster Hazırlama Kuralları

TEZHİP-MİNYATÜR SERGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

İLETİŞİM

MOTTO Turizm
1394 Sok. Mimarsinan Mah. No:13 Kat:1/4 Alsancak/ KONAK / İZMİR
Tel :  (+90 232)  446 06 10
Fax: (+90 232)  446 07 11
e-mail: info@motto.tc
www.motto.tc

Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.